(093)2567868 (096)8158109   domhleba@bigmir.net

Ваше здоровое завтра - это правильное

питание сегодня!

Ваше здорове завтра - це правильне харчування сьогодні!

 На сторінках нашого сайту Ви можете ознайомитись з цікавою та корисною інформацією на тему здорового харчування, прості, смачні та недорогі рецепти, а також продукти харчування для Вашого здоров'я. Якщо на нашому сайті Ви не знайдете відповіді на Ваші питання, Ви забажаєте щось запропонувати для нас або повідомити нам, дзвоніть та пишіть на емейл! Ми із задоволенням поспілкуємося з Вами!

  Здорове харчування - це перш за все різноманітність нерафінованих продуктів, які Бог створив для нас, щоб забезпечити наш організм усіма необхідними корисними складовими для його найліпшого функціонування. Завжди важливо памʼятати: ми є то, що ми їмо!

Новини сайту

Нові відеорецепти: кунжутне молоко і натур шоколад без цукру!

У цьому молоці багато кальцію, та шоколад - принесе лише користь!

У нових відео Ви дізнаєтеся про причини хронічної втоми, про методи боротьби з перевтомою, і про катасрофічні наслідки недосипання. Бережіть себе!

Про наслідки переїдання для фігури і здоров'я. Думка лікарів про переїдання. СХУДНУТИ НАЗАВЖДИ, об'їдаючись - не вийде (
          Не дай їжі володіти собою!

Чи знаєте Ви з яких продуктів можна отримати всі незамінні амінокислоти? Та звідки вони у тварин? І чому треба кожного дня треба споживати зернові та бобові?

Фрукти та овочі, зелень - всі знають, що вони дуже корисні. Але не тільки завдяки клітковині, вітамінам та мінералам. Є ще дещо, що робить їх незаінними в нашому раціоні...