(093)2567868 (096)8158109   domhleba@bigmir.net

Ваше здоровое завтра - это правильное

питание сегодня!

Дом Хлеба -
  інтернет магазин здорового харчування. Ми створили його, щоб Ви змогли дозволити собі бути здоровими, навіть якщо Ви дуже зайняті і любите розумно використовувати свій бюджет.
 Ми хочемо переконати Вас, що здорове харчування - це недорого, просто, смачно і головне - це дуже суттєвий внесок у якість Вашого життя і життя Ваших близьких.
На нашому сайті ми спромоглися запропонувати для Вас найкращі продукти за найбільш оптимальними цінами. Якщо Ви ще не пробували деякі крупи, сухофрукти, горіхи і насіння - ми пропонуєм Вам прості і смачні рецепти, які не займуть багато часу.
Ми теж ведемо здоровий спосіб життя, і теж колись починали піклуватися про своє здоров'я. Тому для Вас у нас є спеціальна сторінка "Відповіді на питання", де Ви зможете задати нам будь-які  питання в сфері здорового способу життя. Сподіваємося, що наш досвід і знання допоможуть Вам уникнути помилок і взяти хороший старт для себе і своїх близьких. Якщо Ви не знайдете потрібні для Вас продукти в нашому магазині, обов'язково пишіть нам на сторінці "Питання та пропозиції", і ми зробимо все можливе, щоб це виправити. Допоможіть нам бути кращими для Вас!
Зараз піклуватися про своє здоров'я - це вже не хобі і не розкіш, це - НЕОБХІДНІСТЬ.